"Gościniec w Starym Zamku" to gospodarstwo agroturystyczne, położone we wsi Ligota w gminie Kobyla Góra, w województwie wielkopolskim.

Pokoje dla gości usytuowane są na piętrze starego domu. Jest to duża willa z przełomu XIX i XX wieku.

Posiadamy 12 miejsc noclegowych  4 dużych pokojach. Dwa z nich mają powyżej 20 m2. Na życzenie gości, ilość miejsc może zostać powiększona. Na piętrze znajduje się też aneks kuchenny z płytą gazową i lodówką. Na parterze znajduje się obszerna jadalnia, w której serwujemy zdrowe, domowe posiłki. Nie prowadzimy jednak otwartej gastronomii. Posiłki, które podajemy naszym gościom, przygotowujemy w naszej domowej kuchni. Często z gośćmi zasiadamy do stołu i spożywamy wspólnie posiłki. Sprzyja to nawiązywaniu bardzo sympatycznych znajomości i często panuje wręcz rodzinna atmosfera.

Do jadalni przylega duży holl, gdzie można odpocząć, szczególnie w upalne dni, bo panuje tu wtedy przyjemny chłód. Powierzchnia jadalni i holu to prawie 100 m2, co umożliwia nam organizowanie różnych imprez okolicznościowych i spotkań, np. rodzinnych czy firmowych. Co roku organizujemy pobyt sylwestrowy dla zorganizowanych grup czy rodzin.

 

Powrót

Księga Gości - najnowszy wpis

30.12.2017. – 01.01.2018

Skoro tutaj dziś (wczoraj) wpadliśmy

To ważny powód mieliśmy

Więcej…